جلسه

جلسه جمعه شب مورخ 17 / 9 / 1390 مصادف با 12 محرم الحرام پایگاه مقاومت بسیج امام رضا (ع) با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط برادر عبدالمحسن خضری شروع شد. سپس فرمانده پایگاه برادر اکبر خدری با تشکر از کلیه نیروهای بسیجی پرشور به مناسبت حضور فعال در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) به ایراد سخنرانی پرداخت در ادامه به فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) و حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) اشاره نمود.

بعد از بیانات ایشان، جانشین فرمانده برادر رضا عالیزاده با بیانات شیرینش گرمی بخش محفل گردیدند. عمده بیانات ایشان پیرامون سخنان بزرگان و ائمه دین بود که از دیدگاه پیامبر عظیم الشأن اسلام، علم را معیار شناخت حلال و حرام، زیوری برای دوستان، احیاگر دلها و حتی در جایی دیگر کسب دانش بهتر از 70 سال عبادت عابد شمرده شده است.

در پایان نیز مانند جلسات قبل برادر اصغر خدری به بیان و تحلیل مسائل و اخبار در هفته جاری پرداختند. از مهمترین اخبار هفته کنترل و به دام انداختن جاسوس آمریکایی ( RQ 170 ) و افتضاح سیاسی دیگری برای دولت اوباما بود.

/ 1 نظر / 2 بازدید
اصغر خدری

سلام و درود بر بسیجیان مخلص. امیدوارم به یاری خداوند باری تعالی به اهداف متعالی خود برسید. از خداوند منان توفیق روزافزون برای همه مسئولین و دست اندرکاران دارم. خداوند یارو یاورتون باشد