وصیت نامه شهید جاوید الاثر حمید رضا زارعی روستای درازی-بوشهر

به یکتا خداوند عالم شهادت می دهم که خود را تسلیم در برابر اسلام عزیز می دانم .خدایا مرا ببخش و شهادت را نصیبم کن که اگر شهید نشوم هیچگونه امیدی به بخشش ندارم . خیلی از این نظر خوشحالم که در این مدت جنگ اسلام علیه کفر چند مرحله ای موفق به شرکت در صفوف لشکریان توحید شده ام . این راه را آگاهانه انتخاب کرده ام .

            ای جوانان ! مبادا در بستر مرگ بمیرید که سخت است برای یک جوان در بستر مرگ خوابیدن ، بیایید به جبهه های نبرد و در صف لشکریان حق بجنگید تا شهید شوید .

و اما برادران سپاهی و بسیجی : در برخورد با مردم اخلاق اسلامی یادتان نرود .

 و ای برادران و خواهران در زیر پرچم اسلام و به جمهوری اسلامی خدمت کنید و جبهه را فراموش نکنید . به برادرم سفارش می کنم در کنار درس جبهه را فراموش نکند . که امام عزیز فرموده اند : جنگ از اهم واجبات است . به خواهرانم نیز سفارش می کنم که زینب وار زندگی کنید .

وای پداران و مادران : اگر یک فرزندی از شما شهید شد هیچگونه غمی به خود راه ندهید و اگر موقعی ناراحت شدید ، به آن خانواده ی اصفهانی نگاه کن که تا حالا 5 شهید به اسلام هدیه کرده است .

و ای همسرم از دوری من ناراحت مباش و عکس من با لباس فرم سپاه که داخل پاکت است قاب بگیر .

عمویم ناراحت من نباش . مادرم ناراحت من مباش .

من به جایی رفته ام که حسین ( ع ) شفیع من است در آنجا .

و ای برادران خلبان همرزمم در منطقه قبل از انجام عملیات و چه بعد از عملیات مانند کوه استوار باشید .

در آخر وصیتنامه ام به همگی شما سفارش می کنم که هیچ وقت خداوند از یادتان نرود  و جبهه ی علیه دشمن اسلام خواه صدام و خواه امریکا را فراموش نکنید .

والسلام علی من التبع الهدی

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار .

حمید رضا      زارعی

برای شادی روح شهدا صلوات

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

/ 0 نظر / 29 بازدید