صورتجلسه حلقه خاص طرح صالحین پایگاه امام رضا (ع)

موضوع: خدمت به خلق

تاریخ برگزاری حلقه: 27/08/1390

تعداد حاضرین: 22 نفر

 

شرح جلسه:

در این جلسه که بعد از مراسم دعای کمیل در مسجد صاحب الزمان (عج) روستای کلات برگزار شد در ابتدا برادر بسیجی اصغر خدری ضمن سلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و آرزوی شادی ارواح طیبه شهداء و حضرت امام خمینی (ره)  توفیق سلامتی مقام عظمای ولایت به توضیحاتی درباره طرح صالحین پرداخته و مطالبی را درباره شکل‌گیری پایگاه و نحوه چینش افراد در معاونت‌ها عنوان نمودند. سپس مختصر توضیحاتی در خصوص وظایف هر یک از معاونت‌ها عمومی و خصوصی و هماهنگ شدن با اعضاء خود داده شد.

سپس اشاره‌ای به سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه شد و عنوان نمودند که استقبال از امام خامنه ای (مدظله) از بی نظیرترین و صپورشورترین استقبال‌ها در سراسر جهان بوده که در هفته جاری صورت گرفت. در ادامه خلاصه‌ای از سخنان معظم له که در رز سوم سفر خود به استان کرمانشاه در مورد "بسیج" ایراد نموده بودند، توسط برادر بسیجی ایمان خدری قرائت شد.

در قسمت دوم بحث به موضوع خدمت به خلق و تأثیرات آن در جامعه پرداخته شد که از نظرات و توضیحات برادران محسن خضری، عمار خدری و ایمان خدری استفاده شد.

در پایان از برادر عمار خدری به خاطر ایجاد وبلاگ پایگاه امام رضا (ع) تقدیر و تشکر به عمل آمد.

مصوبات:

مصوب شد برادرانی که علاقمند به شرکت در "دوره 45 روزه" (کارت سبز) هستند، مدارک خود را به برادر اکبر خدری تحویل دهند.

/ 1 نظر / 19 بازدید
مجتبی ابراهیمی

عمار.تو عالی هستس امیداورم و امیدوارم که ان شالله یه جای خوب که تو شان تو باشد کار گیرت بیاد مطابق با حرفت.منطقه ی ساحلی واقعا باید به کسایی مثل شما افتخار کنه.متشکریم