جلسه

جمعه شب؛ این بار کمی متفاوت‌تر از گذشته؛ به تاریخ 9 / 9 / 1390 مصادف با پنجم محرم الحرام 1433 هجری قمری جلسه حلقه صالحین با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج حسین قادری و حضور 44 نفری بسیجیان در نوع خود درخور توجه بود. موضوع مورد بحث جلسه نیز بصیرت.

حاج آقای قادری ضمن تشکر از فرمانده پایگاه و کلیه اعضا از تشکیل چنین برنامه‌هایی، بصیرت را شناخت مسجد قبا از مسجد ضرار، و لازمه حصول آن را شناخت اسلام دانست.

بعد از ایشان نیز اصغر خدری در بخش مسائل روز و تحلیل اخبارها اشاره به حضور حضرت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت هفته بسیج در 6 آذرماه 1390 داشت.

حضرت امام خامنه‌ای بسیج را حرکتی تعریف نمود که از روح مکتب عاشورا گرفته شده است. خبر دوم از سقوط شورای نظامی در مصر حاکی بود که در این جریان مردم مصر در انقلاب دومشان خواستار استقرار نیروهای انقلابی به جای شورای نظامی بودند. خبر دیگری که حاکی از رعب و وحشت آل سعود می‌شد جریان بیداری اسلامی در عربستان و ترس از الهام بخشی انقلاب اسلامی ایران بود. دیگر اینکه نمایندگان مجلس خواستار خروج سفیر انگلیس از ایران شدند. جریان انحرافی به سرکردگی مشایی اعلام کرده که از همسویی با منافقین هیچ ابایی ندارد.

/ 0 نظر / 2 بازدید