رهبر را بهتر بشناسیم

رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با تأکید بر بی نظیربودن آیت الله العظمی خامنه ای در دنیا، خاطرنشان ساختند: شخصیتی، رهبر ماست که دوست و دشمن قبول دارند که ایشان در عالم نظیر ندارد.

آیت الله مصباح یزدی ادامه دادند: امروز اداره کشور 70 میلیونی به دست شخصیتی است که با قدرت در مقابل دشمنان قهاری که قرن ها سابقه استعمارگری دارند، ایستاده است و باید قدر این نعمت عظیم را بدانیم.

عضو خبرگان رهبری در پاسخ به منتقدان رهبر معظم انقلاب، اذعان داشتند: ایشان در طول 40 سال که مسئولیت های گوناگون کشور را به عهده داشتند، امتحان خود را به نحو احسن پس دادند و سوال اینجاست که شما برای این کشور و انقلاب چه کرده اید؟؛ این انتقادها چیزی نیست؛ مگر حسدی که امام علی(ع) را نیز خانه نشین کرد.

ایشان در پایان تصریح کردند: امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران کشورهای مصر، تونس، لیبی و ...... به اسلام گرایش پیدا کردند؛ اما ما در حال عقب گرد بودیم و شعار جمهوری ایرانی را سر می‌دادیم و اگر نبود تدبیرهای رهبر معظم انقلاب، مشخص نبود چه بر سر ما می آمد و ما باید برای سلامتی ایشان روزی هزار بار دعا کنیم و از جان، مال، آبرو و فکر خود برای ایشان مایه بگذاریم.

ما پدری مهربان به نام سیدعلی خامنه ای داریم


پسر شهید اسماعیل کرمی از شهدای اخیر کردستان در نامه ای به پدر شهیدش نوشته است: پدرم اگر تو در میان ما نیستی، اما ما پدری مهربان به نام سیدعلی خامنه ای داریم همانی که به ایشان می گفتی «آقا».

نزدیک ترین فرد به معصوم


از ویژگی های دیگر آیت الله مصباح ارادت خاص ایشان به ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری است. ایشان بارها می فرمودند که من خدا را شاکر هستم که اگر توفیق زیارت امام زمان(عج) را نداشتم در زمان نائب ایشان حضور دارم و در خدمت ایشان هستم.

در یکی از جلساتی که اخیرا با اعضای جبهه پایداری داشتند فرمودند والله قسم من در زمان حاضر نزدیک ترین فرد به معصوم را مقام معظم رهبری می دانم و فاصله ایشان با دیگران بسیار زیاد است.

آیت الله مصباح با وجود اینکه از لحاظ سنی 5 سال از آقا بزرگتر است و سالها در محضر علامه طباطبایی و آیت الله بهجت کسب معرفت کرده است و از حکما و علمای بزرگ حوزه های علمیه محسوب می شود ،الگویی است برای ما که بفهیم ما باید نسبت به آقا چگونه باشیم و چگونه باید عمل کنیم.


/ 1 نظر / 2 بازدید
عباس خدری

وای اگر خامنه ای حکم .......................